W imieniu pacjentów i personelu Szpitala Chorób Płuc im. św. Józefa w Pilchowicach przekazujemy serdeczne podziękowania za przekazane wsparcie oraz bezinteresowną pomoc w działaniach na rzecz zwalczania koronawirusa SARS CoV-2 :

KOMENDZIE MIEJSKIEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W GLIWICACH za użyczenie  namiotu pneumatycznego

PKP POLSKIE LINIE KOLEJOWE S.A. za użyczenie  samochodu osobowego

POLITECHNICE ŚLĄSKIEJ W GLIWICACH za użyczenie  kamery termowizyjnej oraz przekazanie przyłbic ochronnych drukowanych w technologii 3D

ŚLĄSKIEMU UNIWERSTETOWI MEDYCZNEMU za zasilenie kadry medycznej Szpitala poprzez realizację wolontariatu przez studentów Uczelni

FUNDACJI WIELKIEJ ORKIESTRZE ŚWIĄTECZNEJ POMOCY za przekazane środki ochrony

FIRMIE ADAMED PHARMA S.A. za przekazane produkty lecznicze

FIRMIE 3 DGence Sp. z o.o. za przekazane  przyłbice osłonowe

Okazane przez Państwa wsparcie dla Szpitala stało się nieocenioną pomocą w usprawnieniu organizacji pracy personelu w tak trudnym obecnie czasie.

Wyrażamy głęboką nadzieję na kontynuowania naszej współpracy w przyszłości.